Компресор масляний 2-х поршневий GTM KAV3050 50 л / 2.2 кВт / 8 бар / 290 л/хв
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор масляний 2-х поршневий GTM KAV3050 50 л / 2.2 кВт / 8 бар / 290 л/хв
Поршневий повітряний компресор 50 л GTM KAV3050 масляний – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 2200 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву (IP54) – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
Надійна автоматика та регулятор тиску – точне налаштування роботи
Комплектація:
Компресор GTM KAV3050
Картонна упаковка
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: електричний
- Тип компресора: Поршневий
- Конструкція: Масляний
- Привід: прямий
- Кількість ступенів: 1
- Кількість циліндрів: 2
- Живлення: Від мережі 220 В
- Потужність: 2.2 кВт
- Номінальний тиск: 8 бар
- Об'єм ресивера: 50 л
- Продуктивність: 290 л/хв
- Розміри: 71х31х65 см
- Вага: 45 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Номінальний тиск | 8 Бар |
| Кількість циліндрів | 2 |
- Ціна: 13 595 ₴



