Обприскувач акумуляторний ранцевий Forte KF-10 бак 10 л / тиск 5 бар / час роботи 4 год
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обприскувач акумуляторний ранцевий Forte KF-10 бак 10 л / тиск 5 бар / час роботи 4 год
Обприскувач акумуляторний FORTE KF-10 – це потужний і зручний інструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх господарів.
Переваги:
Ємний акумулятор – 8 Аг для тривалої роботи
Автоматичний насос – стабільне та рівномірне розпилення
До 4 годин роботи на одному заряді
Вольтметр – контроль рівня заряду
Телескопічна трубка (65–110 см) з нержавіючої сталі
5 змінних насадок для різних типів обробки
Комплектація:
Обприскувач акумуляторний
Телескопічна розпилююча трубка з нержавіючої сталі
Зарядний пристрій
5 насадок
Інструкція
Гарантійний талон
Технічні характеристики:
- Спосіб перенесення: Ранцевий
- Тип насосу: Діафрагмовий
- Тип обприскувача: Акумуляторний
- Матеріал бака: Пластик
- Матеріал вудки: Нержавіюча сталь
- Матеріал ручки: Пластик
- Акумулятор: Свинцево-кислотний
- Напруга: 12 В
- Ємність акумулятора: 8 Аг
- Час роботи від акумулятора: 4 год
- Довжина розпилювальної трубки: 65-110 см
- Об'єм бака: 10 л
- Максимальний тиск: 5 бар
- Робочий тиск: 2 бар
- Вага: 4.5 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 10 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Загальна вага | 4.5 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 349 ₴

