Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ущільнювач бетону VORSKLA ПМЗ 1000/35 2 м / 1000 Вт / Ø 35 мм
Ущільнювач бетону Vorskla ПМЗ 1000/35 2 м – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 1000 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
Комплектація:
Ущільнювач бетону
Гнучкий вал 2 м
Інструкція
Оригінальна упаковка
Технічні характеристики:
- Виробник: Vorskla
- Країна виробник: Україна
- Напруга: 230 В
- Частота струму: 50 Гц
- Споживана потужність: 1000 Вт
- Діаметр накінечника: 35 мм
- Частота обертання: 4000 об/хв
- Довжина гнучкого валу:2 м
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
| Довжина гнучкого валу | 2 м |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 519 ₴

