Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рейсмус Procraft PD2300 2000 Вт / 8000 об/хв / подача 6 м/хв
Рейсмус Procraft PD2300 – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 2000 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
Комплектація:
Рейсмус Procraft PD2300
Ніж – 2 шт (встановлені)
Шестигранний ключ – 1 шт (4 мм)
Гумові ніжки – 4 шт
Пристрій для регулювання ножів
Рожковий ключ – 1 шт (8 мм та 10 мм)
Інструкція з експлуатації
Упаковка – картонна
Технічні характеристики:
- Напруга: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Потужність: 2000 Вт
- Число оборотів холостого ходу: 8000 об/хв
- Максимальна ширина стругання в один прохід: 330 мм
- Розмір столу: 330х290 мм
- Глибина стругання: 0-3 мм
- Висота стругання: 6-160 мм
- Вага Брутто/Нетто: 30,5/27,5 кг
- Клас захисту II
- Швидкість подачі: 6 м/хв
- Рівень звукового тиску LpA = 92.8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Рівень звукової потужності LwA = 106.0 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Рівень захисту: IP20
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 15 750 ₴





