Торцювальна пила GTM HM1245 з протяжкою 1800 Вт / диск 305 мм / 3800 об/хв / глибина пропилу 105 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торцювальна пила GTM HM1245 з протяжкою 1800 Вт / диск 305 мм / 3800 об/хв / глибина пропилу 105 мм
Торцювальна пила GTM HM1245 з протяжкою – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 1800 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
Функція протяжки – для роботи з широкими заготовками
Лазерний вказівник – точність різу
Комплектація:
Пила торцювальна GTM HM1245
Пиляльний диск
Струбцина
Пилозбірник
Бічні розширювачі
Шестигранний ключ
Картонна упаковка
Технічні характеристики:
- Країна торгової марки: Україна
- Тип двигуна: щітковий
- Функція протяжки: Так
- Живлення: Від мережі 220 В
- Споживана потужність: 1800 Вт
- Кількість обертів: 3800 об/хв
- Розмір паяльного диску: 305x30 мм
- Глибина пропила під кутом 45: 60 мм
- Макс. глибина пропила: 105 мм
- Макс. діаметр диска: 305 мм
- Макс. кут нахилу: 47
- Макс. кут повороту пили: 45
- Макс. ширина пропилу: 335 мм
- Посадковий отвір: 30 мм
- Габарити: 930x560x530 мм
- Вага: 20.8 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 105 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 335 мм |
| Кут нахилу | 47 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 230В |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.8 кг |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 16 224 ₴



