Свердлильний верстат Procraft BD1550 375 Вт / патрон 16 мм / 2620 об/хв
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердлильний верстат Procraft BD1550 375 Вт / патрон 16 мм / 2620 об/хв
Свердлильний верстат Procraft BD1550 – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 375 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
5 швидкостей – точне налаштування під різні матеріали
Комплектація:
Свердлильний верстат Procraft BD1550
Ключ для патрона 1 шт
Лещата 1 шт
Інструкція з експлуатації
Технічні характеристики:
- Напруга: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Потужність: 375 Вт
- Діаметр патрона:16 мм
- Розмір столу: 160х160 мм
- Кількість швидкостей: 5
- Діаметр свердління: 3-16 мм
- Висота стійки: 340 мм
- Розмір опори: 290х190 мм
- Клас захисту: II
- Число оборотів холостого ходу: 620-2620 об/хв
- Максимальна відстань до основи: 300 мм
- Максимальна відстань від шпинделя до столу: 245 мм
- Рівень звукового тиску: LwA = 81 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Рівень звукової потужності: LpA = 69 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Рівень захисту: IP20
- Вага: 17 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 0.375 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2620 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
- Ціна: 4 890 ₴








