Компресор поршневий Сталь КСТ-50 1500 Вт / 50 л / 190 л/хв / 8 бар / 2850 об/хв
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор поршневий Сталь КСТ-50 1500 Вт / 50 л / 190 л/хв / 8 бар / 2850 об/хв
Компресор Сталь КСТ-50 – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 1500 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
Комплектація:
Компресор
Колесо пластикове - 2 шт.
Фіксатор колеса пластиковий - 2 шт.
Ніжка гумова - 1 шт.
Комплект кріплення ніжки (1 болт, 2 шайби, 1 гайка) - 1 шт. 1 гроверна шайба, 1 гайка) - 2 шт.
Фільтр повітряний у пластиковому корпусі 1 шт.
Сапун картера пластиковий 1 шт.
Технічні характеристики:
- Виробник: Сталь
- Охолодження: Повітряне
- Розташування ресивера: Горизонтальне
- Тип живлення: Мережа
- Тип компресора: Поршневий
- Тип приводу: Прямий
- Напруга: 220В
- Частота напруги: 50 Гц
- Об'єм ресивера: 50 л
- Потужність: 1500 Вт
- Продуктивність: 190 л/хв
- Кількість оборотів: 2850 об/хв
- Тиск: 8 бар
- Кількість фаз: 1
- Кількість циліндрів / сходів: 1/1
- Робоча температура: +5°...+40°C
- Розмір вихідного повітряного отвору: 1/4"
- Габарити (ШхГхВ): 68х30х65 см
- Вага: 21,7 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Вага | 21.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів | 2850 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 650 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 5 899 ₴








