Тельфер електричний з візком MaroX 600/1200 кг / підйом 12 м
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тельфер електричний з візком MaroX 600/1200 кг / підйом 12 м
Тельфер електричний з візком MaroX 600/1200 кг – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 1800 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
Комплектація:
Тельфер з візком
Електричний візок
Пульт управління
Ланцюг
Гак
Інструкція
Технічні характеристики:
- Живлення: 230В
- Потужність: 1800 Вт
- Вантажопідйомність: 1200 кг
- Висота підйому: 12 м
- Канатоємкість: 12 м
- Вага: 50 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Тип обладнання | Підйомник |
| Вантажопідйомність | 1200 кг |
| Канатоємкість | 12 м |
| Висота підйому | 12 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Потужність електродвигуна | 1800 Вт/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
- Ціна: 11 629 ₴


