Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тельфер електричний з візком MSW 600/1200 кг / підйом 12 м
Тельфер електричний з візком MSW 600/1200 – це потужне та зручне підйомне обладнання, яке стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 1800 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву та аварійна зупинка – безпека у використанні
Візок для горизонтального переміщення – зручність у роботі
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
Комплектація:
Тельфер із візком MSW 600/1200
Візок
Посібник з експлуатації
Картонна упаковка
Технічні характеристики:
- Живлення: 220В
- Потужність: 1800 Вт
- Вантажопідйомність: 1200 кг
- Висота підйому: 12 м
- Вага: 50 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Тип обладнання | Підйомник |
| Вантажопідйомність | 1200 кг |
| Висота підйому | 12 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність електродвигуна | 1800 Вт/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
- Ціна: 10 489 ₴





