Ножиці по металу електричні (вирубні) PARKSIDE 550 Вт / 1,2 / 1,6 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці по металу електричні (вирубні) PARKSIDE 550 Вт / 1,2 / 1,6 мм
Електричні ножиці по металу PARKSIDE – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 550 Вт для ефективної роботи
Плавно регульована матриця
Ергономічна ручка – комфортний та надійний хват
Висока точність різання – чисті прямі та криві лінії з мінімальними відходами
Комплектація:
Електричні ножиці PARKSIDE
Інструкція
Оригінальна упаковка
Технічні характеристики:
- Живлення: 220 В
- Потужність: 550 Вт
- Максимальна товщина різу:
- Сталь м'яка сталь:1,6 мм
- Сталь легована: 1,2 мм
- Вага: 2 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна товщина різу | 1.6 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 499 ₴




