Ножиці по металу електричні (висічні) BLACK 550 Вт / 2000 об/хв / 1,6 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці по металу електричні (висічні) BLACK 550 Вт / 2000 об/хв / 1,6 мм
Електричні висічні ножиці для листового металу BLACK – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 550 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
Комплектація:
Ножиці для металу
Інструкція з експлуатації
Картонна коробка
Технічні характеристики:
- Живлення: 220В
- Потужність: 550 Вт
- Оберти: 2000 об/хв
- Максимальна товщина різу:1,6 мм
- Вага: 1,6 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна товщина різу | 1.6 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 439 ₴






