Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос будівельний INTERTOOL DT-1030 1400 Вт / 30 л / шланга 3 м
Пилосос DT-1030 – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 1400 Вт для ефективної роботи
Міцний корпус із нержавіючої сталі 410 – стійкість до механічних пошкоджень та корозії
Захист від перевантажень та синхростарт – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс місткості та мобільності – комфорт у роботі
Функція видування – легке очищення робочих зон та інструментів
Комплектація:
Пилосос
Фільтр-мішок паперовий
Фільтр-спонж
Фільтр HEPO
Щілинна насадка
Технічні характеристики:
- Застосування: для сухого та вологого прибирання
- Споживана потужність: 1400 Вт
- Робоче розрідження: 17 кПа
- Об'єм резервуару: 30 л
- Напруга живлення: 230 В
- Довжина шлангу: 3 м
- Діаметр шланга: 32 мм
- Довжина мережевого дроту: 4 м
- Матеріал корпусу: нержавійна сталь 410
- Особливості: розетка, синхростарт
- Вага: 9,300 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість збору рідини | Так |
| Функція видування | Так |
| Функція плавного старту | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Довжина всмоктуючого шланга | 3 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Аксесуари | |
| Щілинна насадка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
- Ціна: 3 999 ₴










