Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подрібнювач гілок електричний Sterwins 2500 Вт / діаметр гілок 40 мм
Електричний садовий подрібнювач Sterwins – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 2500 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
Комплектація:
Подрібнювач гілок
Інструкція
Упаковка
Технічні характеристики:
- Живлення: 220–230 В
- Потужність: 2500 Вт
- Оберти: 2600 об/хв
- Діаметр гілок: 40 мм
- Рівень шуму: 108 дБ
- Вага: 13,18 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 108 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2600 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.18 кг |
- Ціна: 6 029 ₴




