Подрібнювач гілок з мішком електричний Handy 2400 Вт / 35 л / діаметр гілок 45 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подрібнювач гілок з мішком електричний Handy 2400 Вт / 35 л / діаметр гілок 45 мм
Електричний подрібнювач гілок Handy – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 2400 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
Подрібнення гілок до 45 мм
Комплектація:
Подрібнювач гілок
Мішок
Штовхач
Інструкція
Технічні характеристики:
- Живлення: 220В
- Потужність: 2400 Вт
- Мішок: 35 л
- Оберти: 4200 об/хв
- Вага: 10,23 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 4200 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.23 кг |
- Ціна: 3 399 ₴




