Газонокосарка бензинова GTM LM53-SP-V самохідна 4070 Вт / 70 л / 30-80 мм / з регулюванням швидкості
Газонокосарка бензинова GTM LM53-SP-V самохідна 4070 Вт / 70 л / 30-80 мм / з регулюванням швидкості
Газонокосарка бензинова GTM LM53-SP-V самохідна з регулюванням швидкості – це потужна і зручна бензинова газонокосарка, яка стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для власників невеликих та середніх газонів.
Переваги:
Потужний двигун – 4070 Вт (5.5 к.с) для ефективного скошування трави
Металева дека – підвищена міцність та довговічність
Самохідна модель з варіатором – плавне регулювання швидкості від 2,5 до 4,3 км/год
Оптимальний баланс ширини захвату 53 см і ваги 32 кг – комфорт у роботі
Можливість бокового викиду трави, у травозбірник або мульчування
Синхронне регулювання висоти косіння 30–80 мм
Зручне очищення деки через конектор для садового шланга
Комплектація:
Газонокосарка бензинова GTM LM53-SP-V
Травозбірник об’ємом 70 л з індикатором заповнення
Вставка для мульчування
Набір інструментів
Інструкція з експлуатації
Картонна упаковка
Технічні характеристики:
Матеріал: Сталь
Тип: Бензинова
Клас: Професійний
Матеріал баку: Комбінований
Спосіб пересування: Самохідна
Регулювання висоти: Синхронне
Потужність: 4070 Вт
Макс. ширина захвату: 53 см
Об`єм резервуару: 70.0 л
Об`єм бака для оливи: 0.4 л
Об`єм паливного бака: 0.6 л
Висота стрижки, мін-макс: 30-80 мм
Ступені висоти стрижки: 6
Об`єм двигуна: 171 см3
Оберти двигуна: 2900 об/хв
Потужність двигуна (к.с): 5.5 к.с
Тип двигуна: 4-тактний
Тип запуску: Ручний
Максимальна швидкість: 4.3 км/год
Площа прибирання: 1000 кв.м
Рівень шуму: 96 дБ
Габарити: 1660x560x1030 мм
Вага: 32 кг
Регулювання швидкості: Так
Мульчування: Так
Боковий викид Так
Індикатор заповнення: Так
Регулювання ручки: Так
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 530 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Бічний викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 171 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.4 л |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 4070 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1660 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 1030 мм |
| Вага | 32 кг |
- Ціна: 18 999 ₴










