Мийка високого тиску GTM LT707G-2500B 2500 Вт / 450 л/год / 195 бар
Мийка високого тиску GTM LT707G-2500B 2500 Вт / 450 л/год / 195 бар
Мийка високого тиску GTM LT707G-2500B 195 бар – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 2500 Вт для ефективної роботи
Алюмінієва помпа – підвищена міцність і стійкість до корозії
Захист від перегріву – термозахист двигуна з самовідновленням
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі завдяки вазі 10,5 кг та великим колесам з телескопічною ручкою
Комплектація:
Мийка високого тиску GTM LT707G-2500B
Шланг високого тиску 8 м
Пістолет із регульованою форсункою
Турбо-насадка
Фільтр грубого очищення
Інструкція
Картонна коробка
Технічні характеристики:
Тип: Мийка
Матеріал: Пластик
Клас: Побутовий
Матеріал помпи:Алюміній
Тип двигуна: електричний
Живлення: від мережі 220 В
Потужність двигуна: 2500 Вт
Витрати води: 450 л/год
Довжина шлангу: 8 м
Мін. тиск: 130 бар
Макс. температура: 40 °C
Макс. тиск 195 бар
Габарити: 520x460x380 мм
Вага: 10.5 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 195 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Максимальна продуктивність | 450 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
- Ціна: 10 999 ₴




