Гідравлічний візок (рохля) TeaM 2Т– це надійне та зручне складське обладнання, який ідеально підходить для підйому та переміщення вантажів на складах, виробничих підприємствах, у магазинах, а також в авто- та залізничному транспорті.
Переваги:
Вантажопідйомність – до 2000 кг для ефективної роботи з важкими вантажами
Міцна сталева рама – ідеально вивірений силовий каркас
Роботизовані зварні шви – підвищена надійність і довговічність
Порошкове фарбування – захист від корозії та зношування
Посилені кінчики вил – не піддаються деформації
Герметичний гідравлічний вузол – без запотівання та протікань
Простота у використанні – мінімальне обслуговування та зручна експлуатація
Комплектація:
Візок ручний рохля TeaM
Інструкція
Технічні характеристики:
- Тип: гідравлічний візок
- Вантажопідйомність: 2000 кг
- Висота підйому: 190 мм
- Розмір вил: 1150 × 550 мм
- Вага: 55 кг
Купуйте прямо зараз за вигідною ціною! Швидка доставка по всій Україні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Team |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Максимальна висота підйому вантажу | 190 мм |
| Власна вага | 55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
- Ціна: 7 997 ₴






