Ланцюгова бензопила PARKSIDE 18", 52 куб.см, 10000 об/хв (1 шина+ 1 ланцюг)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюгова бензопила PARKSIDE 18", 52 куб.см, 10000 об/хв (1 шина+ 1 ланцюг)
Ланцюгова бензопила PARKSIDE 18" (52 куб. см) – це потужний і надійний бензоінструмент, який чудово підійде як для професійних лісозаготівельних робіт, так і для використання в домашньому господарстві.
Переваги:
Потужний двотактний двигун – 2000 Вт для ефективного різання деревини
Антивібраційна система – зниження навантаження на руки
Гальмо ланцюга з захистом від зворотного удару – підвищена безпека.
Комплектація:
Бензопила PARKSIDE
Шина 18" (45 см)
Ланцюг
Захисний кожух
Гарантія і інструкція
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: 2-тактний бензиновий
- Робочий об’єм: 52 см³
- Максимальна потужність: 2 кВт (2,72 к.с.)
- Максимальна частота обертів: 10 000 об/хв
- Довжина шини: 45 см
- Швидкість ланцюга: 22,1 м/с
- Крок ланцюга: 0,325"
- Об’єм паливного бака: 0,55 л
- Об’єм масляного бака: 0,27 л
- Вага: 6,78 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 22 м/сек |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 270 мл |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 1.5 л/год |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 1 799 ₴






