Компресор повітряний поршневий 50л масляний BJC 10 бар / 395 л/хв / 3кВт охолоджувальна турбіна
Компресор повітряний поршневий 50л масляний BJC 10 бар / 395 л/хв / 3кВт охолоджувальна турбіна
Компресор повітряний масляний BJC M88010 – оснащений високоякісним приладдям, герметичними швидкоз'єднувачами (2 шт. та один додатковий вільний вхід для швидкоз'єднувача безпосередньо в циліндрі) та точними манометрами, що дозволяють контролювати робочі параметри компресора.
Крім того, було встановлено клапан для сприяння запуску двигуна. Завдяки такому рішенню двигун запускається без будь-якого навантаження на компресор. Компресор оснащений металевим повітряним фільтром з паперовою вставкою та маслоконтрольним отвором.
Електродвигун, що використовується разом з двопоршневим насосом, характеризується досягненням максимальної ефективності.
Компресор налаштовано на конфігурацію 7-10 бар, якщо вам не потрібен такий високий тиск - ви можете його зменшити. Зменшуємо верхній параметр, повертаючи гвинт ліворуч до мінуса і збільшуємо його аналогічно, але пам'ятаємо, що макс. тиск не повинен перевищувати 10 бар. Цю операцію можна виконувати з вимкненим живленням (компресор не можна підключати до мережі) та з дотриманням правил охорони праці.

- Резервуар виготовлений з міцних, товстих та сертифікованих листів
- Ефективні радіатори, що охолоджують компресор
- Запобіжний клапан
- Захист від перевантаження компресора
- Завдяки точному виготовленню окремих елементів та їх ідеальному підгонці
- Компресор працює тихо порівняно з іншими гучними, гудучими компресорами, які відволікають від шуму під час роботи.
Комплектація:
- Компресор BJC M88010 з ресивером об'ємом 50 літрів
- 2 швидкороз'ємні з'єднання для підключення пневмоінструментів
- 2 манометри для контролю тиску
- Металевий повітряний фільтр з паперовим картриджем
- Вбудований клапан допомоги при запуску двигуна
- Захист від перевантаження
- Запобіжний клапан
- Радіатори охолодження для ефективного відведення тепла
- 2 колеса для зручного переміщення
- 2 гумові антивібраційні ніжки
- Зливний клапан для видалення конденсату з бака
- Інструкція користувача
Технічні характеристики:
- Тиск: 10 бар
- Циліндрів: 2
- Оберти: 2850 об/хв
- Фази: 1
- Потужність: 3000 Вт
- Напруга: 220 В
- Об’єм: 50 л
- Охолодження: повітряне
- Продуктивність: 395 л/хв
- Розташування ресивера: горизонтальне
- Тип: масляний, поршневий
- Привід: прямий
- Частота: 50 Гц
- Формфактор: переміщуваний

Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BJC |
| Країна виробник | Польща |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Кутовий |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.39 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 630 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 5 919 ₴









