Компресор поршневий повітряний масляний Stanley FCDV404STF516 (50 л/ 8 атм/ 222 л/хв/ 1.5 кВт) горизонтальний

- Готово до відправки
- Код: FCDV404STF516
4 736,25 ₴
3 789 ₴
- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
Компресор поршневий повітряний масляний Stanley FCDV404STF516 (50 л/ 8 атм/ 222 л/хв/ 1.5 кВт) горизонтальний
Компресор повітряний масляний Stanley FCDV404STF516 – компресор з масляним змащенням, потужним двигуном та баком великої місткості! Завдяки потужному двигуну та великому баку (до 50 л), компресор Stanley може впоратися з більшістю завдань, що потребують стисненого повітря, що виконуються в гаражі, майстерні або на будівельному майданчику. Цей потужний масляний компресор компактний та зручний у транспортуванні завдяки великим колесам та міцній ручці.
Компресор одноциліндровий та оснащений двигуном потужністю 1500 Вт, який забезпечує стиснене повітря до 222 л/хв. Місткий резервуар об'ємом 50 л дозволяє компресору підтримувати тиск протягом тривалого часу, що дозволяє, серед іншого, тривалу роботу без запуску.
Легко переміщується завдяки колесам та ручці. Компресор оснащений двома великими задніми колесами та гумовими ніжками спереду, завдяки яким він стійко стоїть на землі. Завдяки зручній та міцній ручці, ви можете легко перемістити його до наступного завдання.
Завдяки двом великим манометрам ви можете легко контролювати тиск. Модель також оснащена редукційним, запобіжним, зворотним та зливним клапанами.

Переваги:
- Надійність: масляна система змащення забезпечує довгу роботу компресора.
- Універсальність: підходить для використання в майстернях, на будівництві, в сільському господарстві та для побутових потреб.
- Зручність транспортування: наявність двох великих коліс і ергономічної ручки полегшує переміщення компресора.
- Контроль тиску: два великі манометри дозволяють легко контролювати тиск у ресивері та на виході.
- Безпека: оснащений редуктором тиску, зворотним, запобіжним і дренажним клапанами для безпечної та ефективної роботи.
Комплектація:
- Компресор Stanley D 211/8/50S FATMAX
- Два манометри для контролю тиску
- Редуктор тиску
- Зворотний клапан
- Запобіжний клапан
- Дренажний клапан
- Два великі колеса для транспортування
- Ергономічна ручка з м'яким покриттям
Технічні характеристики:
- Тиск: 8 бар
- Циліндрів: 1
- Оберти: 2850 об/хв
- Фази: 1
- Потужність: 1500 Вт
- Напруга: 220 В
- Об’єм: 50 л
- Охолодження: повітряне
- Продуктивність: 222 л/хв
- Розташування ресивера: горизонтальне
- Тип: масляний, поршневий
- Привід: прямий
- Частота: 50 Гц
- Формфактор: переміщуваний

Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Польща |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.15 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Висота | 650 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 3 789 ₴





