Компресор поршневий повітряний масляний YATO YT23305 (50 л/ 8 атм/ 200 л/хв/ 1.5 кВт) з регулюванням тиску

- Готово до відправки
- Код: YT-23305
4 548,75 ₴
3 639 ₴
- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
Компресор поршневий повітряний масляний YATO YT23305 (50 л/ 8 атм/ 200 л/хв/ 1.5 кВт) з регулюванням тиску
Компресор повітряний масляний YATO YT-23305 – це спеціальний пристрій, дії якого засновані на стисканні повітря і подачі його під певним тиском в пневматичне обладнання, яке дозволяє виконувати такі роботи як: свердління, довбання, накачування, фарбування, мийка с розпиленням миючих речовин та інші. Пристрій повітряного компресора поршневого типу відрізняється своєю порівняльною простотою в поєднанні з високими робочими та експлуатаційними характеристиками. Основу роботи компресора складає рух поршня – поступальні рухи призводять до всмоктування повітря в циліндр, а при зворотній дії повітря стискається. Цей процес і призводить до збільшення сили тиску.
Компресори використовуються практично у всіх галузях промисловості, в будівництві, медицині та побутовій сфері. Використання компресора дозволяє заощадити електроенергію, механізувати працю, використовувати пневмоінструменти у вологих приміщеннях або під час дощу, а також підвищити швидкість виконання робіт.

- Надійність: масляна система змащення забезпечує довгу роботу компресора.
- Універсальність: підходить для використання в майстернях, на будівництві, в сільському господарстві та для побутових потреб.
- Зручність: наявність двох швидкороз'ємних з'єднань дозволяє швидко підключати пневматичні інструменти.
- Компактність: відносно невеликі габарити та вага полегшують транспортування та зберігання.
Комплектація:
- Компресор YATO YT-23305 (основний блок)
- Два швидкороз'ємні з'єднання для підключення пневматичних інструментів
- Два манометри для контролю тиску
- Один регулятор тиску для налаштування вихідного тиску
- Інструкцію з експлуатації
- Гарантійний талон
Технічні характеристики:
- Тиск: 8 бар
- Циліндрів: 1
- Оберти: 2850 об/хв
- Фази: 1
- Потужність: 1500 Вт
- Напруга: 220 В
- Об’єм: 50 л
- Охолодження: повітряне
- Продуктивність: 200 л/хв
- Розташування ресивера: горизонтальне
- Тип: масляний, поршневий
- Привід: прямий
- Частота: 50 Гц
- Формфактор: переміщуваний

Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.15 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Висота | 670 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 3 639 ₴






