Компресор повітряний масляний поршневий Michelin MB 24 (24 л / 8 атм / 170 л/хв / 1.5 кВт) коаксіальний
an>
<h2>Компресор повітряний масляний поршневий Michelin MB 24 (24 л / 8 атм / 170 л/хв / 1.5 кВт) коаксіальнийКомпресор повітряний масляний Michelin MB 24 – це професійний коаксіальний однопоршневий компресор, що приводиться в дію однофазним електродвигуном.
Компресорна група має міцну конструкцію, поліпшене змащення з низьким споживанням оливи, ребра охолодження циліндрів і кришки головки циліндрів, примусову вентиляцію з високим потоком, низький рівень шуму.
Компресор обладнаний спеціальними технологічними рішеннями, що забезпечують високу ефективність, знижене споживання енергії та тривалий термін служби. Завдяки вбудованому редуктору тиску та двом манометрам, користувач може легко контролювати і регулювати тиск повітря. Мобільність забезпечується наявністю коліс та зручної ручки для транспортування, що дозволяє без зусиль переміщати компресор між різними робочими зонами.
Надзвичайно корисний пристрій для робіт, пов'язаних з: чищенням і фарбуванням невеликих поверхонь пістолетом HVLP, роботою в автомайстернях, накачуванням коліс, матраців, м'ячів, понтонів і т.д., видуванням, шліфуванням поверхонь

- Висока якість матеріалів - довгий термін експлуатації
- Ефективний 1-поршневий компресор
- Загартований чавунний циліндр
- Чавунний корпус компресора
- Термозахист
- Редуктор тиску
- 2 швидких роз'єми
- 2 манометри
- Прозоре скло для контролю рівня масла
- 2 колеса + металева неслизька ручка - мобільність
Комплектація:
- Компресор Michelin MB24
- Колеса для транспортування
- Ручка для перенесення
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Технічні характеристики:
- Тиск: 8 бар
- Кількість циліндрів: 1
- Кількість оборотів: 2850 об/хв
- Кількість фаз: 1
- Потужність: 1500 Вт
- Напруга: 220 В
- Об'єм ресивера: 24 л
- Охолодження: Повітряне
- Продуктивність: 170 л/хв
- Розташування ресивера: Горизонтальне
- Тип компресора: Поршневий, масляний
- Тип живлення: Мережа
- Тип приводу: Прямий
- Формфактор: Переміщається
- Частота напруги: 50 Гц

Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michelin |
| Країна виробник | Франція |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.15 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Висота | 580 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 3 399 ₴







