Обприскувач акумуляторний GEKO ( 12 літрів / 8 А/г / час роботи до 4 год) портативний розпилювач
Обприскувач акумуляторний GEKO G-73250 – універсальний ранцевий акумуляторний обприскувач. Безшумний та продуктивний обприскувач, простий в обслуговуванні та експлуатації демонструє високі показники автономності (до 4 годин безперервної роботи на одному заряді АКБ). Особливістю пристрою є можливість регулювання продуктивності насоса, що дозволяє у широкому діапазоні змінювати тиск на виході, варіюючи витрату рідини. Завдяки ранцевому дизайну та потужному акумулятору, він забезпечує ефективне розпилення рідин без потреби в ручному накачуванні. Цей обприскувач ідеально підходить для догляду за садами, городами та квітниками, забезпечуючи зручність та ефективність у роботі.
Переваги:
- Свинцево-кислотний акумулятор: Забезпечує високу автономність пристрою
- Продуктивний мембранний насос: Забезпечує високу інтенсивність розпилу рідини та низький рівень шуму під час роботи.
- Датчик тиску: Автоматично контролює роботу насоса, виключаючи його використання вхолосту – при нагнітанні певного тиску в системі насос відключається та відновлює роботу лише з падінням тиску – за рахунок цього економиться заряд АКБ та зберігається ресурс насоса.
- Регулятор продуктивності насосу: Дозволяє змінювати тиск у системі, тим самим варіюючи витрату хімічного розчину залежно від типу оброблюваних сільськогосподарських культур.
- Індикатор заряду акумулятора: Можливість у процесі використання відстежувати рівень заряду акумулятора.
- Міцний литий пластмасовий корпус: За рахунок застосування якісного пластику корпус обприскувача стійкий до механічних пошкоджень.
- Місткий бак: Можливість тривалої роботи без проміжної дозаправки.
- Широка заливна горловина: Забезпечує зручність заправки обприскувача.
- Сітковий фільтр: Захищає насос обприскувача від залишків добрив та нерозчинених хімікатів.
- Широкі лямкові ремені: Забезпечують надійне кріплення пристрою під час роботи.
- Спеціальна пластмасова накладка: Виключає безпосередній контакт спини зі стінкою бака, забезпечуючи додатковий комфорт під час роботи.
Комплектація:
- Обприскувач - 1шт
- Телескопічна трубка - 1 шт
- Форсунки - 3 шт
- Кронштейн для трубки – 1 шт
- Прокладки - 1 комплект
- Зарядний пристрій – 1 шт
- Інструкція з експлуатації
Технічні характеристики:
- Акумулятор: свинцево-кислотний
- Ємність акумулятора: 8 А/год
- Дальність розпилення: До 6 м
- Довжина розпилювальної трубки: 105 см
- Максимальна витрата рідини: 2.8 л/хв
- Об'єм баку: 12 л
- Спосіб перенесення: Ранцевий
- Тип обприскувача: Акумуляторний
- Тиск: 2-4 Bar
- Час роботи від акумулятора: 4 год
- Вага: 4.5 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 6 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 2.8 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 105 см |
| Довжина шланга | 100 см |
| Загальна вага | 4.5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 40 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 919 ₴






