Осушувач повітря промисловий компресорний MASTER (1150 Вт / к-ть холодоагенту 280 г / витрата повітря 380 м³/год
Осушувач повітря промисловий компресорний MASTER DH_732
Підтримка оптимального рівня вологості у великих приміщеннях - це не просто питання комфорту, а й необхідність для збереження майна і здоров'я. Промисловий осушувач повітря MASTER DH_732 стане вашим надійним союзником у боротьбі з надмірною вологою! Цей потужний, але водночас мобільний пристрій ідеально підходить для використання під час будівельних і ремонтних робіт, для усунення наслідків затоплень, а також для підтримки ідеального мікроклімату на складах, виробництвах, у великих лазнях, саунах і басейнах.
MASTER DH_732 - це високопродуктивний осушувач компресорного типу, здатний видаляти вражаючі 60 літрів конденсату на добу. Завдяки цьому, він ефективно працює на площі до 150 м². Пристрій дає змогу точно контролювати рівень вологості в діапазоні від 10% до 80%, створюючи оптимальні умови для будь-яких потреб: чи то робочий процес, відпочинок, чи то зберігання чутливої до вологи продукції.

- Потужність: 1150 Вт
- Циркуляція повітря: 380 м³/год
- Рекомендована площа приміщення (при висоті до 2.7 м): до 150 м²
- Продуктивність осушення (30°С, RH80%): 60 літрів на добу
- Бак для води: 6 л
- Діапазон контролю вологості повітря: RH10% до 80%
- Діапазон температури: від +0 до +35°C
- Холодоагент: R290
- Кількість холодоагенту: 270 г
- Ступінь захисту: IP22
- Повна довжина виробу: 43 см
- Повна ширина виробу: 45 см
- Повна висота виробу: 70 см
- Напруга живлення: 220-240В ~50 Гц
- Сила струму: 4 А
- Рівень звукового тиску (LPA): 58 дБ
- Довжина шнура живлення: 1,5 м
- Вага: 33 кг
Практичні переваги MASTER DH_732:
- Особливо економічне рішення для типових пристроїв осушення повітря в комерційному секторі
- Висока продуктивність навіть при низьких температурах
- Лічильник годин експлуатації
- Міцна сталева конструкція.
- Металевий корпус захищає пристрій від пошкоджень та забезпечує міцність, навіть при інтенсивному використанні на будівельних майданчиках або у виробничих приміщеннях.
- Може транспортуватися і зберігатися в будь-якому положенні завдяки роторно-поршневому компресору
- Автоматичне розморожування гарячим газом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MASTER |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Продуктивність осушення | 60 л/добу |
| Потік повітря | 94 літр/сек |
| Рекомендований об'єм приміщення | 150 куб. м |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 6 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Таймер | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Можливість під'єднання шланга для відведення конденсату | Так |
| Регулювання вологості | Так |
| Максимальний час безперервної роботи | 24 годин |
| Функція пам'яті | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Компресор | роторний |
| Повітряний фільтр | Так |
| Індикатор заміни фільтра | Так |
| Вбудований гігростат | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Мінімальна температура | 0 град. |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна вологість | 10 % |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відтермінування старту | Так |
- Ціна: 16 775 ₴





