Осушувач повітря промисловий Olimpia Splendid (1100 Вт / к-ть холодоагенту 270 г / витрата повітря 390 м³/год)
Осушувач повітря промисловий Olimpia Splendid OS-2106
Ефективний осушувач повітря Olimpia Splendid OS-2106 є ідеальним варіантом для великих приміщень. Завдяки своїй потужності він може видаляти до 50 літрів надлишкової вологості за добу. Особливістю цього пристрою є постійний дренаж конденсату, що дозволяє йому працювати без перерви на зняття резервуара. Крім того, Olimpia Splendid оснащений функцією розморожування гарячим газом, щоб осушувати за температури близько 0°C.
Olimpia Splendid пропонує низьку, середню та високу швидкості для налаштування рівня осушення за вашим бажанням. Вбудовані індикатори вологості та температури допоможуть контролювати мікроклімат у приміщенні, а зручний таймер дозволить налаштовувати автоматичне вимкнення. Не хвилюйтеся, коли резервуар для води наповниться — ви отримаєте сповіщення.

- Потужність: 1100 Вт
- Циркуляція повітря: 390 м³/год
- Рекомендована площа приміщення (при висоті до 2.7 м): до 150 м²
- Продуктивність осушення (30°С, RH80%): 50 літрів на добу
- Бак для води: 5 л
- Діапазон контролю вологості повітря: RH10% до 90%
- Діапазон температури: від +0 до +35°C
- Холодоагент: R290
- Кількість холодоагенту: 270 г
- Ступінь захисту: IP22
- Повна довжина виробу: 42 см
- Повна ширина виробу: 45 см
- Повна висота виробу: 74 см
- Напруга живлення: 220-240В ~50 Гц
- Сила струму: 4 А
- Рівень звукового тиску (LPA): 58 дБ
- Довжина шнура живлення: 1,5 м
- Вага: 34.7 кг
Сфери застосування осушувача Olimpia Splendid OS-2106:
- Склади: допоможе захистити товари та продукти від надмірної вологості та запобігти псуванню.
- Дата-центри: осушувач підтримує оптимальний рівень вологості, запобігаючи накопиченню конденсату.
- Бібліотеки: допоможе уникнути псуванню книг та архівних документів.
- Музеї, галереї, архіви: важливі документи та експонати будуть надійно захищені від пошкоджень внаслідок підвищеної вологості.
- Цокольні приміщення: створить комфортні умови в підвальних і напівпідвальних приміщеннях, запобігаючи розвитку цвілі та сирості.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimpia Splendid |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Продуктивність осушення | 50 л/добу |
| Потік повітря | 94 літр/сек |
| Рекомендований об'єм приміщення | 150 куб. м |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 5 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Таймер | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Можливість під'єднання шланга для відведення конденсату | Так |
| Регулювання вологості | Так |
| Максимальний час безперервної роботи | 24 годин |
| Функція пам'яті | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Компресор | роторний |
| Повітряний фільтр | Так |
| Індикатор заміни фільтра | Так |
| Вбудований гігростат | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Мінімальна температура | 0 град. |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна вологість | 10 % |
| Максимальна вологість | 90 % |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 34.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відтермінування старту | Так |
- Ціна: 16 775 ₴






