Кормоподрібнювач-зернодробарка електричний Euroaqua (3.2 кВт/ 2900 об/хв/ продуктивність 230кг/год)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зернодробилка (корморізка) EUROAQUA KZ-1B - призначена для подрібнення зернових, початків кукурудзи та кормів. Це надійний та простий у використанні апарат для подрібнення кормів для домашніх тварин та підсобного господарства. Даний агрегат обладнаний надійним електродвигуном споживаною потужністю 3200 Вт і 2900 обертів на хвилину. Він здатний переробляти 230 кг на годину зернових культур і 95 кг/година кукурудзи. В апараті передбачено автоматичний захист від перевантажень. Якісне складання виробу гарантує його тривалий термін служби.
Характеристики:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 3200 Вт
- Кількість обертів: 2900 об/хв
- Максимальна продуктивність: 230 кг/г
- Чотири змінних сита з діаметрами отворів: 2, 3, 4, 5 мм
Особливості виробу:
- Потужний асинхронний двигун;
- Автоматичний захист від перевантажень;
- Якісне складання;
- Сталевий бункер;
- Висока продуктивність помолу;
- Кнопка увімкнення;
- Удосконалений металевий ніж молоткового типу;
- Різна фракція перемеленого зерна на виході завдяки змінним ситам 4 шт. (Входить до комплекту).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Зернодробарка-корморезка |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 3.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Об'єм приймального бункера | 7 л |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 230 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 95 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 2 399 ₴

