Електричний культиватор T-portKS Maxi ( 1500 Вт / ширина культивації 450 мм / глибина культивації 280 мм )
Електричні культиватори T-portKS Maxi 1500T E є відмінними помічниками та призначені для обробки ґрунту біля будинку чи городу. Ці пристрої можуть легко маневрувати в обмеженому просторі, наприклад, у теплицях або на декоративних ділянках ландшафтного дизайну. Зручні в експлуатації та прості в управлінні, не потребують особливих навичок, доступні для використання всім категоріям користувачів. Культиватори цієї лінійки екологічно чисті та тихі, потребують мінімального обслуговування.
Характеристики:
- Інструмент: Культиватор
- Тип живлення: Мережа
- Глибина культивації: 280 мм
- Кількість передач: вперед 1
- Оберти двигуна: 480 об/хв
- Охолодження: Повітряне
- Тип приводу: Редукторний
- Ширина культивації: 450 мм
- Вага: 14.5 кг
До головних переваг електрокультиватора відносяться:
- низький рівень шуму та вібрації;
- мала вага;
- легкість експлуатації та обслуговування;
- компактність;
- простота прибирання;
- екологічний двигун;
- міцні фрези;
- просте управління.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Електричний |
| Марка двигуна | T-port |
| Мінімальна ширина обробки | 45 см |
| Максимальна ширина обробки | 45 см |
| Максимальна глибина обробки | 28 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Електростартер |
| Вал відбору потужності | Ні |
| В комплекте оборудования | Фрези, Культиватор |
| Швидкість обертання фрез | 480 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 6 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 545 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 14.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал отбора мощности | Ні |
- Ціна: 2 884 ₴





