Електричний культиватор Greenworks ( 1300 Вт / ширина культивації 330 мм / глибина культивації 250 мм )

- Готово до відправки
- Код: GTL9526
3 592,50 ₴
2 874 ₴
- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
Культиватор Greenworks GTL9526 — призначений для оброблення землі на невеликих ділянках, наприклад, грядках, у квітниках або клумбах. Там, де землю вже оброблювали, він стане незамінним помічником для розпушування ґрунту: грядок у сезон садіння, а також для роботи в малогабаритних теплицях. Цей культиватор обладнаний 4 спеціальними фрезами — ножами з максимальною глибиною оброблення у 25 см, водночас ширина оброблення становить 33 см. Для заощадження місця під час зберігання ручку культиватора складають, а для зручності використання передбачені опорні колеса. Для захисту від випадкового ввімкнення культиватор обладнаний кнопкою-запобіжником.
Характеристики:
- Інструмент: Культиватор
- Тип живлення: Мережа
- Глибина культивації: 250 мм
- Кількість передач: вперед 1
- Оберти двигуна: 450 об/хв
- Охолодження: Повітряне
- Тип приводу: Редукторний
- Ширина культивації: 330 мм
- Вага: 8 кг
Особливості електричного культиватора Greenworks GTL9526:
- Компактний розмір і простота використання
- Без шкідливих викидів
- 4 фрези-ножі для розпушування ґрунту
- Складана ручка для зручності зберігання
- Прогумована ручка
- Запобіжник ввімкнення
- Гарантія 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWorks |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Електричний |
| Марка двигуна | Greenworks |
| Мінімальна ширина обробки | 33 см |
| Максимальна ширина обробки | 33 см |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Електростартер |
| Вал відбору потужності | Ні |
| В комплекте оборудования | Фрези, Культиватор |
| Швидкість обертання фрез | 450 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 6 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Висота | 355 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал отбора мощности | Ні |
- Ціна: 2 874 ₴
