Культиватор бензиновий Daewoo ( 57 куб. см., 2-тактний, ширина обробітку 350 мм )
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий культиватор Daewoo DAT 3530 з двотактним двигуном обладнаний системою Easy Start для легкого запуску навіть після тривалого простою. Пристрій має фрези з високоміцної сталі, які ідеально підходять для роботи з легкими та середньо-тяжкими глинистими ґрунтами.
Фірмовий двигун Daewoo розроблений спеціально для садової техніки. Він вирізняється простотою конструкції для нескладного технічного обслуговування. Унікальний серійний номер двигуна гарантує контроль на всіх стадіях виробництва.
Характеристики:
- Тип двигуна: бензиновий, двотактний
- Робочий об'єм двигуна: 57 см3
- Потужність (при 7300 об/хв): 3.5 к.с.
- Холостий хід: 4000 об/хв
- Ширина смуги обробки: 350 мм
- Глибина обробки: 125/150 мм
Переваги:
- Ефективне регулювання глибини орання відбувається завдяки регульованому сошнику. Він надійно зафіксований у місцях кріплення до рами.
- Для компактного зберігання й зручного транспортування передбачена складана ручка.
- Подвійні колеса для транспортування забезпечують додаткову стійкість культиватора під час його переміщення. Конструкція опори дає змогу легко та швидко перемикатися між робочим і транспортувальним положеннями.
- Металевий корпус пристрою надійно захищений від іржі та корозії завдяки спеціальному покриттю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Daewoo |
| Мінімальна ширина обробки | 35 см |
| Максимальна ширина обробки | 35 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| Вал відбору потужності | Ні |
| В комплекте оборудования | Фрези, Транспортувальне колесо, Культиватор |
| Швидкість обертання фрез | 160 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 57 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 4000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 1.6 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Витрата палива | 1.2 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал отбора мощности | Ні |
- Ціна: 4 489 ₴





