Електричний подрібнювач гілок Tokachi TurboCrush ( 2500Вт / 4900 об/хв / мішок 45 л )
Подрібнювач гілок Tokachi TurboCrush TC 45 — ідеальне рішення для швидкого та ефективного подрібнення гілок, стебел і дерев'яних відходів у вашому саду. Потужний двигун розганяє систему подвійних ножів до 4900 об/хв, дозволяючи легко перетворювати деревину в дрібну стружку, яку можна використовувати для компостування або декору. Зручність транспортування забезпечується великими міцними колесами, що добре справляються з пересуванням по нерівній місцевості. Система аварійного гальма і захисту від перегріву гарантує безпечне використання, а штовхач для маленьких гілок робить процес подрібнення ще зручнішим.
Характеристики:
- Тип: Подрібнювач
- Джерело живлення: Мережа
- Ріжучий механізм: Ножова система
- Вага, кг: 12
- Конструкція: Пересувні
- Потужність, кВт: 2.5
- Місткість травозбірника, л: 45
- Швидкість подрібнення, об/хв: 4900
- Максимальний діаметр гілки, мм: 48
- Напруга живлення, В: 220
- Захист від: Захист від перевантаження
- Двигун щітковий
- Тип лез: Ножі
- Частота струму, Гц: 50
Переваги подрібнювача Tokachi TurboCrush TC 45:
Зручне транспортування забезпечують два великі міцні колеса, які добре працюють навіть на нерівній поверхні. Вашу безпеку та комфорт використання також забезпечать:
- Аварійне гальмо
- Система запобігання перегріву двигуна
- Штовхач для дуже маленьких гілок
- Необхідні інструменти для складання пристрою
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 240 кг/год |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 48 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 4900 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Висота | 865 мм |
| Вага | 11.5 кг |
- Ціна: 4 559 ₴






