Електричний подрібнювач гілок Expert ( 2600Вт / 4800 об/хв / мішок 45 л )
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подрібнювач садовий Expert PR6200 призначений для подрібнення рослинних відходів, таких як невеликі гілки, суччя, стовбури молодих дерев, листя, трава. Допомагає утилізувати садове сміття, перетворюючи його на корисну сировину для компосту або мульчі.
Характеристики:
- Тип: Подрібнювач
- Джерело живлення: Мережа
- Ріжучий механізм: Ножова система
- Вага, кг: 8.5
- Конструкція: Пересувні
- Потужність, кВт: 2.6
- Місткість травозбірника, л: 45
- Швидкість подрібнення, об/хв: 4800
- Максимальний діаметр гілки, мм: 48
- Напруга живлення, В: 220
- Захист від: Захист від перевантаження
- Двигун щітковий
- Тип лез: Ножі
- Частота струму, Гц: 50
Особливості та переваги :
- Потужний і надійний: завдяки потужному двигуну 2.6 кВт, подрібнювач розвиває швидкість обертання до 4800 об/хв і ефективно подрібнює гілки діаметром до 48 мм.
- Подвійні сталеві леза та поліпропіленовий корпус забезпечують довговічність та ефективність процесу.
- Транспортування без зусиль: міцні колеса діаметром 16.5 см забезпечують легке транспортування. Цей подрібнювач також має компактну та портативну конструкцію, тож можете без зусиль його переміщати при необхідності.
- Безпечна робота: оснащений захистом від перевантаження, цей подрібнювач автоматично вимикає живлення, щоб захистити пристрій, коли він перевантажений, забезпечуючи тривалий термін служби.
- Фіксуюча ручка запобігає травмуванню під час роботи.
- Наявність проштовхувача матеріалу, що подрібнюється, значно спрощує роботу.
- 45-літровий мішок для збирання забезпечує комфортну роботу та полегшує процес збирання подрібненого матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Expert |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 240 кг/год |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 48 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 650 мм |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 4 649 ₴






