Комплект підставок під авто 3Т Falon-Tech 2шт 295-425 мм / Підставки для автомобіля з регульованими опорами

-20%
- Готово до відправки
- Код: FT880533
936,25 ₴
749 ₴
+380 (63) 235-62-50
- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект підставок під авто 3Т Falon-Tech FT880533 2шт 295-425 мм
Автомобільні страхувальні підставки призначені для утримання в піднятому положенні і страховки автомобіля під час проведення сервісних робіт. Страхувальні підставки прості та надійні в експлуатації й обов'язкові для застосування в автосервісах і шиномонтажних майстернях під час використання домкратів.

Основні особливості:
- Регулювання висоти: Козлики оснащені храповим механізмом, що забезпечує 10-ступінчасте регулювання висоти в діапазоні 295-425 мм.
- Замок безпеки: Спеціальний додатковий замок у вигляді штифта (штифта) оберігає храповий механізм від ненавмисного опускання опорної стійки. Штифт оснащений сталевим тросом, прикріпленим до корпусу естакади, що оберігає його від втрати.
- Гумові накладки: Сідла опор покриті гумовими накладками, що оберігають підтримуваний об'єкт від пошкоджень (наприклад, подряпин). Знімні накладки.
- Стабільна підтримка: Підпірки забезпечують безпечну та стійку підтримку автомобіля на спеціально профільованих сідлах. Широкі опори, приварені до ніжок естакад, і відповідна конструкція корпусу забезпечують стійкість опор без навантаження, так і під навантаженням.
- Міцна конструкція: Конструкція естакад відрізняється міцністю – міцна сталь забезпечує безпечне використання опор. Для захисту від корозії естакади пофарбовані порошковою фарбою (корпус – графіт, опорні колони – оранжевого кольору).
Технічні характеристики:
- Вантажопідйомність: 3т (3000кг)
- Максимальна висота: 425 мм
- Мінімальна висота: 295 мм
- Основа: 195x205 мм
- 10 рівнів висоти
- Плоскі стабілізуючі ніжки
- Вага: 6 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falon-Tech |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 425 мм |
| Висота підхоплення | 295 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 195 мм |
| Довжина майданчика | 205 мм |
- Ціна: 749 ₴





