Перфоратор прямий мережевий Stanley STHR202K у пластиковому кейсі електричний (800 Вт, 1200 об/хв)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор прямий мережевий Stanley STHR202K у пластиковому кейсі електричний
Зручний перфоратор ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях. Ручка покрита м'яким матеріалом, тому пристрій добре лежить у руці. У нашому розпорядженні є регулювання повороту вліво-вправо. Універсальний дриль із широким спектром застосування. Плавний запуск, ергономічна форма і мала вага забезпечують легку і невтомну роботу. Відмінне виконання гарантує надійну роботу і довговічність пристрою. Завдяки своїм властивостям ви можете легко використовувати його як дриль або зубило.

ОСОБЛИВОСТІ Stanley STHR202K
- Змінено перемикач режимів роботи і міцніший механізм порівняно з попередньою моделлю
- 3 режими роботи: свердління, ударне свердління і кування
- Пилозахисний чохол для тримача інструменту
- Зсувна ручка дає змогу легко змінювати інструмент
- Регулювання долота на 40 позицій
- Електронний перемикач дає змогу розпочати роботу в точно визначеній точці.
- Важіль зміни режиму роботи розташований у нижній частині корпусу, щоб мінімізувати пошкодження
- Обмежувач глибини, який легко регулюється
- Підвищена стійкість свердла в обоймі
- Швидкість і крутний момент однакові за правого і лівого обертання завдяки перемикачу на тримачі вугільної щітки.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- Номінальна потужність: 800 Вт.
- Швидкість холостий хід: 0 - 1200 об/хв
- частота ходи на холостому ходу: 0 - 4600 об/хв.
- Енергія удару (EPTA): 2,4 Дж
- Максимальний діаметр свердління в сталі: 13 мм.
- Максимальний діаметр свердління в деревині: 32 мм.
- Максимальний діаметр свердління в бетоні: 26 мм.
- Тип тримача інструмента: SDS-PLUS
- Розміри (загальна довжина): 361 мм
- Вага (EPTA): 2,8 - 3,3 кг
- Тип удару: електропневматичний
Комплектування:
- Перфоратор STHR202K
- Допоміжна ручка
- Глибинний упор
- Валіза
- Посібник користувача

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4600 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.4 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 52 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 361 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 87 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
- Ціна: 1 429 ₴








