Лобзик електричний KOLNER KJS 750V (1000 Вт, 2900 хід/хв) / Електролобзик по дереву та металу
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лобзик електричний KOLNER KJS 750V (1000 Вт, 2900 хід/хв)
Електричний лобзик KOLNER KJS 750V призначений для точного й акуратного розпилу деревини, металу та інших матеріалів. Оснащений потужним двигуном на 1000 Вт і розвиває до 2900 ходів за хвилину, що забезпечує високу продуктивність і чистоту різу. Підходить для прямих і фігурних розпилів. Ідеальний для домашніх і будівельних робіт, де потрібен універсальний і надійний інструмент.

Особливості:
- Регулювання маятникового ходу: 4-ступеневий перемикач маятникового ходу дає змогу вибрати оптимальний режим роботи для будь-якого матеріалу.
- Регулятор частоти ходу: плавне регулювання швидкості забезпечує оптимальну якість під час роботи з різними матеріалами.
- Швидкозатискний патрон: зміна пиляльного полотна відбувається за лічені секунди.
- Різання під кутом: лобзик має можливість різання під кутом від 0 до 45°.
- Точність у роботі: лобзик поставляється з паралельним упором, що забезпечує зручність і високу точність різу.
- Світлодіодне підсвічування: забезпечує відмінну видимість в умовах слабкого освітлення робочої зони.
- Чистота робочого місця: система пилососа з можливістю підключення пилососа збереже робоче місце в чистоті.
Комплектація:
- Лобзик електричний - 1 шт.
- Керівництво з експлуатації - 1 шт.
- Пиляльне полотно - 2 шт.
- Шестигранний ключ - 1 шт.
- Паралельний упор - 1 шт.
- Перехідник для підключення пилососа - 1 шт.
Характеристики:
- Гарантія: 1 рік
- Тип: Лобзик
- Потужність, Вт: 1000
- Глибина пропилу в дереві, мм: 70
- Глибина пропилу в сталі, мм: 8
- Макс. оберти холостого ходу, об/хв: 2900
- Тип живлення: Від мережі
- Кількість акумуляторів у комплекті: 0
- Макс. хід пилки/полотно, мм: 18
- Довжина шнура живлення, м: 2
Функціональні особливості:
- Підсвітка
- Плавне регулювання швидкості
- Підключення пилососа
- Тип рукоятки: Скобоподібна
- Здув тирси: Ні
- Плавний пуск: Так
- Клас інструменту: Побутовий
- Колір: Жовтий, чорний

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kolner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2900 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 70 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (міді) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кераміки) | 15 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Ні |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Здув тирси | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 200 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Ні |
| Відсік для зберігання пилок | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 929 ₴







