Штроборіз PIT PWC125-C - універсальний інструмент для будівництва та ремонту. За допомогою штроборезу пропилюють борозни у твердих матеріалах . Інструмент застосовується при прокладанні комунікацій або зведенні цегляних стін для прокладання кабелю до місць встановлення розеток. Для зручності майстра в штроборізі PIT ставиться відразу два диски, що дозволяє прорізати штробу одним рухом. Під час роботи використовуються диски з алмазним напиленням.
Характеристики:
Довжина шнура живлення: 2 м
Гарантія: 1 рік
Тип живлення: Від мережі
Діаметр диска: 12.5 см
Глибина різу/вибірки: 30 мм
Максимальні оберти на холостому ходу: 9000 об/хв
Максимальна ширина розпилу: 30 мм
Потужність: 1400 Вт
Глибина пропилу під 90°: 30 мм
Тип двигуна: Електродвигун
Функціональні особливості:
Блокування від випадкового включення
Блокування шпинделя
Плавний пуск
Нахильний розпил/різ
Конструктивні особливості:
Захисний кожух
Обмежувач глибини
Відведення пилу
Підключення пилососа
Регульований обмежувач
Рукоятки з гумовим покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | P. I. T. |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 30 мм |
| Максимальна ширина паза | 30 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 2 779 ₴




