Електричний рубанок RedVerg Basic P650-82 (1000 Вт, 15000 об/хв)
Електричний рубанок RedVerg Basic P650-82 призначений для обробки дерева – строгання, фальцювання, обробки кромок та створення скошених фасок. Інструмент оснащений шарикопідшипниками і має надійну конструкцію для виконання великих обсягів робіт. Призначений для побутового використання. Двосторонній ніж із твердосплавними ріжучими елементами в алюмінієвому барабані забезпечує тривалий термін служби. Потужний двигун на 1000 Вт дозволяє обробляти різні породи дерева. Невелика вага забезпечує комфортну роботу оператора при обробці заготовок. Регулятор глибини строгання, розташований на передній рукоятці, дозволяє вибрати глибину погруження ножів та рівномірно розподіляти зусилля під час роботи.
Комплектація:
Рубанок – 1 шт.
Ключ для заміни ножів – 1 шт.
Коробка – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redverg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 85 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захисний екран | Ні |
| Підставка для стаціонарної установки | Ні |
| Паралельний упор | Так |
| Упор для вибірки чверті | Ні |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 114 ₴

