Насос гідравлічний ручний 20т (0.8л) T03020P AE&T
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний насос зі шлангом для 10 т ЕРМАК створює потужне зусилля. Перевага виробу - додатковий захист шланга, довга рукоятка зменшує зусилля, рельєфна накладка зменшує ковзання долоні. Номінальний тиск масла 55-63 МПа, об'єм резервуара 0.8 л, довжина шланга 1200 мм, роз'єм NPT 1/4.
Комплектація:
Гідравлічний насос ручний
Упаковка
Технічний паспорт виробу
Характеристики:
Макс. навантаження: 20 т
Артикул виробника: T03020P
Тип: Гідроциліндр
Гарантія: 1 рік
Колір: Синій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гідравлічного насоса | ручний |
| Кількість ступенів нагнітання тиску | 2 |
| Максимальний тиск | 63 бар |
| Об'єм масла | 0.8 л |
| Потік масла | 13 літр/хв |
| Довжина рукава високого тиску | 1.2 м |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 790 ₴

