Снігоприбиральник електричний DEKO ST2300 (46см, 1500 Вт, 2 фари)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Снігоприбирач електричний DEKO ST2300 призначений для прибирання снігу на ділянках, прибудинкових територіях та для розчищення пішохідних зон у приватних господарствах. Завдяки невеликій вазі та додатковим колесам, прибирання стає більш комфортним і швидким. З допомогою спеціальної рукоятки можна повертати жолоб і здійснювати викид снігу у бажаному напрямку. Снігоприбирач оснащений двома фарами для роботи в темний час доби. Для компактного зберігання і транспортування передбачена складна рукоятка.
Технічні характеристики:
Напруга/Частота: 230-240В/50Гц
Потужність: 1500 Вт
Швидкість обертання: 3000 об/хв
Робоча ширина: 460 мм
Робоча висота: 250 мм
Дальність викиду снігу: до 9 м
Комплектація:
Снігоприбирач (в частково розібраному вигляді: ковш – 1 шт, верхня рукоятка – 1 шт, нижня рукоятка – 1 шт, важіль включення шнеків – 1 шт, рукоятка повороту жолоба (складається з 2-х деталей) – 1 шт, колеса – 2 шт, дефлектор – 1 шт, барашкова гайка – 2 шт, кріпильний гвинт – 6 шт, гвинти – 6 шт, шайби – 6 шт, скоби – 2 шт, штифт – 2 шт)
Шестигранний ключ: 1 шт
Фіксатор кабеля: 2 шт
Тримач кабеля: 1 шт
Інструкція з експлуатації: 1 шт
Характеристики:
Двигун: Електродвигун
Тип живлення: Від мережі
Ширина обробки: 46 см
Глибина обробки: 25 см
Дальність викиду снігу: до 9 м
Довжина кабелю: 2 м
Тип пересування: Колеса
Самохідність: Ні
Вага: 11.6 кг
Габарити (ДхШхВ): 560х460х430 мм
Снігоприбирач електричний DEKO ST2300 стане незамінним помічником у зимовий період, забезпечуючи ефективне і зручне прибирання снігу.
Технічні характеристики:
Напруга/Частота: 230-240В/50Гц
Потужність: 1500 Вт
Швидкість обертання: 3000 об/хв
Робоча ширина: 460 мм
Робоча висота: 250 мм
Дальність викиду снігу: до 9 м
Комплектація:
Снігоприбирач (в частково розібраному вигляді: ковш – 1 шт, верхня рукоятка – 1 шт, нижня рукоятка – 1 шт, важіль включення шнеків – 1 шт, рукоятка повороту жолоба (складається з 2-х деталей) – 1 шт, колеса – 2 шт, дефлектор – 1 шт, барашкова гайка – 2 шт, кріпильний гвинт – 6 шт, гвинти – 6 шт, шайби – 6 шт, скоби – 2 шт, штифт – 2 шт)
Шестигранний ключ: 1 шт
Фіксатор кабеля: 2 шт
Тримач кабеля: 1 шт
Інструкція з експлуатації: 1 шт
Характеристики:
Двигун: Електродвигун
Тип живлення: Від мережі
Ширина обробки: 46 см
Глибина обробки: 25 см
Дальність викиду снігу: до 9 м
Довжина кабелю: 2 м
Тип пересування: Колеса
Самохідність: Ні
Вага: 11.6 кг
Габарити (ДхШхВ): 560х460х430 мм
Снігоприбирач електричний DEKO ST2300 стане незамінним помічником у зимовий період, забезпечуючи ефективне і зручне прибирання снігу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип двигуна | Електричний |
| Потужність двигуна, Вт | 1500 |
| Тип запуску | Електростартер |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Тип приводу | Колеса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Шнек | Обгумований |
| Підігрів ручок | Ні |
| Регулювання напрямку викиду | Ручна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Загальні | |
| Максимальна глибина снігу | 250 мм |
| Ширина захвату | 460 мм |
| Висота захоплення | 250 мм |
| Дальність викиду | 9 м |
| Вага | 11.6 кг |
- Ціна: 4 990 ₴

