Траверса для вивішування двигуна MASTER 103-722800 (450 кг)
Призначення:
Вивішування та утримання двигуна під капотом з опорою на "крила" автомобіля.
Область застосування:
Станції технічного обслуговування (СТО), автосервіси, автомайстерні.
Особливості:
Можливість регулювання опор по висоті, ширині та положенню нахилу дозволяє надійно зафіксувати двигун та утримувати його в моторному відсіку.
Резинові накладки на опорах захищають корпусні деталі та покриття автомобіля від можливих пошкоджень або подряпин.
Траверса має дві опори, які встановлюються по краях моторного відсіку, та дві ланцюги з фіксаторами, за які кріпиться двигун. Завдяки великому діапазону регулювання може використовуватися практично на будь-яких автомобілях.
Технічні характеристики:
Вантажопідйомність, кг: 450
Регулювання по висоті, мм: 300
Ширина упорів, мм: 230
Розміри упаковки, мм: 1500 × 260 × 110
Вага, кг: 12,8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 450 кг |
| Тип траверси | Лінійна (2 точки) |
| Центральний елемент | Провушина |
| Кінцевий елемент | Гак |
| Матеріал траверси | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина стропа | 5000 мм |
| Вага | 12.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 118,75 ₴

