Гайковерт пневматичний ударний повітряний FUJIWARA (1/2», 230 л/хв) / Пневмогайковерт з набором головок

-20%
- Готово до відправки
- Код: FUJ-1280
1 161,25 ₴
929 ₴
+380 (63) 235-62-50
- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт пневматичний ударний повітряний FUJIWARA (1/2», 230 л/хв)
Пневматичний гайковерт 1/2» призначений для роботи з компресором і підходить для швидкого та ефективного закручування і відкручування болтів і гайок. Цей професійний інструмент забезпечує високий крутний момент 1280 Нм, що дає змогу легко впоратися з найскладнішими завданнями. л/хв роблять його потужним і ефективним у роботі. Чорний колір і ергономічний дизайн доповнюють його професійний вигляд.

Комплектація:
- Гайковерт: 1 шт
- Інструкція
Характеристики:
- Гарантія: 1 рік
- Тип: Пневматичний гайковерт
- Макс. тиск, Бар: 8
- Тип з'єднання: Рапід
- Код продавця: FUJ-1280
- Тип патрона: Квадрат 1/2»
- Витрата повітря, л/хв: 230
- Крутний момент, Нм: 1280
- Діаметр повітряного штуцера: 1/4»
- Клас інструменту: Професійний
- Колір: Чорний

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujiwara |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 1280 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Витрата повітря | 230 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Перехідний штуцер | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Ні |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Ні |
- Ціна: 929 ₴





