Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосарка бензинова Makita PLM4621N2 має два режими стрижки трави, що забезпечує можливість вибору оптимального режиму залежно від потреб газону. Особливою перевагою є система самоочистки AutoWash, яка дозволяє легко та швидко очищати газонокосарку від залишків трави після роботи.
Makita PLM4621N2 обладнана системою подрібнення трави для удобрення ґрунту Eco Clip, що допомагає використовувати вирізану траву як органічне добриво. Це екологічно чистий спосіб покращення якості газону.
Функція регулювання висоти скошування дозволяє легко і точно налаштувати висоту косіння з урахуванням потреб вашого газону. Регульована складна рукоятка забезпечує зручність у використанні та зберіганні газонокосарки.
Надійна стальна дека забезпечує високу міцність та довговічність використання газонокосарки.
Можливість установки мульчируючої насадки, регулювання висоти скошування та тормозу двигуна робить цей інструмент універсальним та зручним у використанні для догляду за газоном.
Технічні характеристики:
Тип двигуна - бензиновий
Потужність - 1250 Вт
Робочий об'єм двигуна - 72 cm
Ширина косіння трави - 46 cm
Висота скошування 20-57 см
Центр регулювання висоти зрізу - так
Рекомендована площа газону - 1400 m²
Матеріал корпусу - сталь
Система стрижки трави - задній викид, Збір у кошик
Місткість травозбірника - 38 л
Вага — 22 кг
Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Makita PLM4621N2 обладнана системою подрібнення трави для удобрення ґрунту Eco Clip, що допомагає використовувати вирізану траву як органічне добриво. Це екологічно чистий спосіб покращення якості газону.
Функція регулювання висоти скошування дозволяє легко і точно налаштувати висоту косіння з урахуванням потреб вашого газону. Регульована складна рукоятка забезпечує зручність у використанні та зберіганні газонокосарки.
Надійна стальна дека забезпечує високу міцність та довговічність використання газонокосарки.
Можливість установки мульчируючої насадки, регулювання висоти скошування та тормозу двигуна робить цей інструмент універсальним та зручним у використанні для догляду за газоном.
Технічні характеристики:
Тип двигуна - бензиновий
Потужність - 1250 Вт
Робочий об'єм двигуна - 72 cm
Ширина косіння трави - 46 cm
Висота скошування 20-57 см
Центр регулювання висоти зрізу - так
Рекомендована площа газону - 1400 m²
Матеріал корпусу - сталь
Система стрижки трави - задній викид, Збір у кошик
Місткість травозбірника - 38 л
Вага — 22 кг
Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 38 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Makita |
| Об'єм двигуна | 72 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.4 л |
| Витрата палива | 0.6 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1450 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Вага | 22 кг |
- Ціна: 8 659 ₴

