Кутова шліфмашинка електрична КШМ Makita (1200 Вт, 125 мм, 12 000 об/хв) / Шліфувальна машинка мережева

-20%
- Готово до відправки
- Код: GA5080RX02
1 348,75 ₴
1 079 ₴
+380 (63) 235-62-50
- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфмашинка електрична КШМ Makita (1200 Вт, 125 мм, 12 000 об/хв)
Кутова шліфмашина Makita GA5021C - це професійний мережевий інструмент, призначений для інтенсивних шліфувальних і відрізних робіт. Вона поєднує в собі високу потужність, надійність і сучасні технології безпеки, що робить її чудовим вибором для будівельних і ремонтних завдань.

Характеристики:
- Виробник: Makita
- Вага: 3.6 kg
- Загальна вага з упаковкою: 4 кг
- Розмір інструменту: 309x141x113 mm
- Професійний / Аматорський Професійний
- Макс. діаметр диска: 125 мм
- Швидкість холостого ходу: 12000 хв-1.
- Максимальна кількість обертів: 12000/min
- Споживча потужність: 1300 W
- Діаметр отвору: X-lock
- Довжина кабелю: 2,5m
- Глибина різання: 31 мм
- Тип кріплення аксесуарів: X-Lock
- Система підтримки постійного крутного моменту.
- Захист від перезавантаження: +
- Плавний старт: Так
- Захист від перевантаження: Так
- Затискається без ключа: Так
- B наборі: Пластикова ручка, система збору пилу, шліфувальний диск
- Напруга/частота: 210 - 240 В / 50 - 60 Гц / AC
- Антивібраційна система для зниження вібрації: Так

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 35 мм |
| Продуктивність шліфування | 3 кв.м/год |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина щітки | 50 мм |
| Діаметр щітки | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Ні |
- Ціна: 1 079 ₴









