Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штроборіз МАКІТА М125мм - це універсальний інструмент для різання та формування старої вогнетривкої цегли, цементної цегли, легкої цегли, бетонних стін, а також для різання граніту, мармуру, керамічної плитки та інших будівельних матеріалів. Завдяки компактності та малій вазі (6,2 кг) він зменшує трудомісткість користувача, при цьому забезпечуючи глибші та ширші пази.
Особливості:
Невелика вага при високій ефективності знижує трудомісткість користувача.
Допоміжна ручка обертається на 2160 градусів, що дозволяє працювати у важкодоступних місцях.
Швидке та зручне технічне обслуговування.
Герметична конструкція збільшує термін служби інструменту та підвищує безпеку.
Поворотна задня ручка підвищує безпеку та ергономічність.
Інструмент призначений для використання з водою та пилососом, що знижує кількість пилу та збільшує термін служби леза.
Оснащений насосом та заглушками для захисту від протікань.
Захисний кожух ефективно захищає від травмування гравієм і пилом.
Комплектація:
Штроборіз
5 шт дисків 125 мм
Шланг
Патрубок для пилососа
Водяний насос
Шайби
Ключі
Кейс
Характеристики:
Загальні:
Гарантія: 1 рік
Технічні властивості:
Тип живлення: від мережі
Діаметр диска: 12,5 см
Глибина різу/вибірки: 43 мм
Максимальні оберти холостого ходу: 6500 об/хв
Максимальна ширина різу: 30 мм
Потужність: 1300 Вт
Діаметр опорного диска: 22,2 мм
Функціональні особливості:
Захист від крапель
Захист від перевантажень
Лазерне маркування
Конструктивні особливості:
Кейс у комплекті
Заміна щіток без розбору
Захисний кожух
Додаткові характеристики:
Тип: штроборіз
Колір: червоний
Клас інструменту: професійний
Особливості:
Невелика вага при високій ефективності знижує трудомісткість користувача.
Допоміжна ручка обертається на 2160 градусів, що дозволяє працювати у важкодоступних місцях.
Швидке та зручне технічне обслуговування.
Герметична конструкція збільшує термін служби інструменту та підвищує безпеку.
Поворотна задня ручка підвищує безпеку та ергономічність.
Інструмент призначений для використання з водою та пилососом, що знижує кількість пилу та збільшує термін служби леза.
Оснащений насосом та заглушками для захисту від протікань.
Захисний кожух ефективно захищає від травмування гравієм і пилом.
Комплектація:
Штроборіз
5 шт дисків 125 мм
Шланг
Патрубок для пилососа
Водяний насос
Шайби
Ключі
Кейс
Характеристики:
Загальні:
Гарантія: 1 рік
Технічні властивості:
Тип живлення: від мережі
Діаметр диска: 12,5 см
Глибина різу/вибірки: 43 мм
Максимальні оберти холостого ходу: 6500 об/хв
Максимальна ширина різу: 30 мм
Потужність: 1300 Вт
Діаметр опорного диска: 22,2 мм
Функціональні особливості:
Захист від крапель
Захист від перевантажень
Лазерне маркування
Конструктивні особливості:
Кейс у комплекті
Заміна щіток без розбору
Захисний кожух
Додаткові характеристики:
Тип: штроборіз
Колір: червоний
Клас інструменту: професійний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 43 мм |
| Максимальна ширина паза | 30 мм |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 2 859 ₴






