Гайковерт пневматичний ударний повітряний DENZEL, IW860 (1/2», 868 Нм 6500 об/хв) / Пневмогайковерт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт пневматичний ударний повітряний DENZEL, IW860 (1/2», 868 Нм 6500 об/хв)
Пневматичний ударний гайкокрут DENZEL IW860 1/2» забезпечує високу продуктивність і ефективність при виконанні монтажних і демонтажних робіт. Цей інструмент призначений для професійного використання і вирізняється високим максимальним крутним моментом 868 Нм і швидкістю обертання до 6500 об/хв. Завдяки ударному механізму справляється з найскладнішими завданнями, такими як закручування і відкручування закислених болтів і гайок. Корпус інструменту виготовлений з міцного матеріалу, що забезпечує довговічність і надійність.

Комплектація:
- Гайковерт: 1 шт
- Інструкція
Характеристики:
- Гарантія: 1 рік
- Тип: Пневматичний ударний гайковерт
- Макс. тиск, Бар: 8
- Тип з'єднання: Рапід
- Код продавця: FUJ-1280
- Тип патрона: Квадрат 1/2»
- Витрата повітря, л/хв: 300
- Крутний момент, Нм: 868
- Діаметр повітряного штуцера: 1/4»
- Клас інструменту: Професійний
- Колір: Жовтий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 868 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Витрата повітря | 300 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Ні |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Ні |
- Ціна: 919 ₴










