Гідравлічна стяжка пружин N31SC (1 тонна, роб. хід 325 мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічна стяжка пружин N31SC призначена для заміни пружин на амортизаційних стійках легкових автомобілів, джипів, мікроавтобусів і невеликих вантажівок. Вона використовує встановлений гідравлічний циліндр для стиснення пружин.
Особливості:
Управління ногою: Процес стиснення виконується за допомогою ноги, що дозволяє оператору зберігати руки вільними.
Без фізичної навантаження: Не потрібно застосовувати велику фізичну силу для роботи.
Кріплення: Устрій кріпиться до підлоги в робочій зоні.
У комплекті: Дві пари U-подібних захватів.
Регулювання висоти: Висота розташування захватів регулюється в кількох положеннях.
Характеристики:
Робочий хід: 325 мм
Усилие: 1 тонна
Максимальна довжина зажимаємої пружини: 440 мм
Особливості:
Управління ногою: Процес стиснення виконується за допомогою ноги, що дозволяє оператору зберігати руки вільними.
Без фізичної навантаження: Не потрібно застосовувати велику фізичну силу для роботи.
Кріплення: Устрій кріпиться до підлоги в робочій зоні.
У комплекті: Дві пари U-подібних захватів.
Регулювання висоти: Висота розташування захватів регулюється в кількох положеннях.
Характеристики:
Робочий хід: 325 мм
Усилие: 1 тонна
Максимальна довжина зажимаємої пружини: 440 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Болгарія |
| Максимальне зусилля | 1 т |
| Кількість захоплень знімача | 2 |
| Максимальна глибина захоплення | 595 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 545 мм |
| Робочий хід поршня | 325 мм |
| Вага | 28 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 959 ₴




