Універсальна мийка високого тиску для мийки авто побутова Mensela (2400 Вт/160 бар/390 л/год)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Mensela2000
2 498,75 ₴
1 999 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
Універсальна мийка високого тиску для мийки авто побутова Mensela (2400 Вт/160 бар/390 л/год)
Універсальна мийка високого тиску Mensela Mensela2000 – це сучасний інструмент, призначений для очищення автомобілів, мотоциклів, причепів та інших транспортних засобів від дорожніх забруднень безконтактним способом. Також, мийка Mensela2000 знаходить безліч застосувань у побуті, наприклад, для миття фасадів та вікон будівель, садових доріжок, терас, альтанок, басейнів, садового інвентарю, а також будь-яких інших поверхонь, стійкий до дії води. Завдяки двигуну потужністю 2400 Вт та високопродуктивного насоса, Mensela2000 здатна прокачувати до 390 літрів води на годину під тиском до 160 бар, чого, при використанні точкового струменя, достатньо для збивання навіть щільного шару засохлого бруду. Комплектується місткістю для автохімії, дозволяючи з комфортом наносити миючі склади на поверхню кузова, а широкий віяловий струмінь дозволить швидко змивати. Завдяки довжині шланга високого тиску 7 метрів, можна обробляти навіть великі поверхні без частого переміщення мийки. Mensela2000 оснащена функцією автостоп, яка запускає та зупиняє двигун при натисканні на клавішу пістолета, що сприяє економічній витраті води та електроенергії. колеса забезпечують зручне переміщення мийки територією.

- Висока якість
- Міцна обмотка двигуна, захищена від перегріву
- Компактний розмір полегшує роботу та пересування, наприклад, навколо автомобіля
- Бічна ручка дозволяє прикріпити ручку
- Гачок в задній частині корпусу для змотування кабелів
- Стійкий до скручування напірний шланг довжиною 7 м.
- Витрата води: 390 л/год
- Міцна фурнітура, стійка до механічних пошкоджень.

- мийка високого тиску Mensela Mensela2000;
- шланг високого тиску - 7 м;
- пістолет;
- струменева насадка;
- вхідний фільтр тонкого очищення;
- набір кріпильних елементів;
- швидкознімний конектор для шланга подачі води;
- інструкція;
- гарантійний талон.
Технічні характеристики:
- Максимальна потужність: 2400 Вт
- Робочий тиск: 90 бар
- Продуктивність: 390 л/год.
- Довжина шлангу: 7 м
- Довжина електричного кабелю: 6 м
- Номінальна напруга: 220 В
- Максимальний тиск: 160 бар
- Температура води: 0-40 °C
- Робоча температура: 5-50 °C
- Вага: 11 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Мінімальний тиск | 90 бар |
| Максимальна продуктивність | 390 л/год |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Дозатор миючого засобу, Запобіжний клапан, Автовідключення при відсутності води, Бак для води, Відсік для зберігання насадок, Колеса, Ручка для перенесення, Автоматичне намотування шнура |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 11 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Грязьова фреза, Стандартна щітка, Піскоструминна насадка, Сопло для прочищення труб, Пінна насадка, Фільтр тонкої очистки, Шланг для підключення до водопроводу |
| Кількість обертів вала двигуна | 2870 об/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 40 град. |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Об'єм бака для миючого засобу | 1.3 л |
| Розташування клавіш управління | пістолет |
| Довжина шланга високого тиску | 7 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Сопло струминної трубки | Трьохпозиційне |
- Ціна: 1 999 ₴









