Компресор 2-х поршневий Werk VBM-50N 50 л / 2230 Вт / 360 л/хв
le="font-size:16px">Компресор 2-х поршневий Werk VBM-50N 50 л / 2230 Вт / 360 л/хв span>2>
Werk VBM-50N компресор – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 2230 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
Комплектація:
Компресор
Колесо пластикове - 2 шт
Для кріплення колеса (1 болт, 1 шайба, 1 гайка) - 2 шт
Ніжка гумова - 2 шт
Для кріплення ніжки (1 болт, 2 шайби, 1 гайка) - 2 шт
Фільтр повітряний в металевому корпусі - 2 шт
Сопун картера пластиковий
Інструкція
Гарантійний талон
Технічні характеристики:
- Виробник: Werk
- Тип живлення: Мережа
- Тип компресора: Поршневий
- Тип приводу: Прямий
- Охолодження: Повітряне
- Розташування ресивера: Горизонтальне
- Напруга: 220В
- Частота напруги: 50 Гц
- Потужність: 2230 Вт
- Об'єм ресивера: 50 л
- Продуктивність: 360 л/хв
- Кількість оборотів: 2850 об/хв
- Кількість фаз: 1
- Кількість циліндрів / сходів: 2/1
- Тиск: 8 бар
- Формфактор: Пересувний
- Габарити (ШхГхВ): 730х330х670 мм
- Вага: 32 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів | 2850 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 670 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2230 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 8 999 ₴







