Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Культиватор електричний Forte ЕРТ-1100 — чудовий помічник для садівників та власників невеликих ділянок. Основний вид роботи цього культиватора — переорювання невеликих грядок і перемішування землі з різними добривами, компостом.
Особливості:
-
- Простота в управлінні
- - Ергономічність і комфорт
- - Мала вага
- - Легкий і тихий
- - Без шкідливих викидів
- - Екологічно чистий апарат
- - Фрези, що культивують в комплекті
- - Діаметер леза 200 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Культиватор |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Діаметр | 200 мм |
| Інструмент | Культиватор |
| Глибина культивації | 200 мм |
| Ширина культивації | 350 мм |
| Оберти двигуна | 400 об/хв |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна походження | Китай |
| Рівень вібрації | 1.55 м/с2 |
- Ціна: 4 199 ₴

