Знімач пружин гідравлічний стаціонарний T01402 AE&T (1000 кг)
Характеристики знімача пружин гідравлічного T01402 AE&T:
| Максимальне зусилля | 1000 кг |
| Вага | 26.7 кг |
Призначення
Стяжка пружин T01402 AE&T (гідравлічний пружинний компресор) розроблений для стиснення будь-якого типу гвинтових пружин легкових автомобілів.
Ви можете зробити заміну чи ремонт пружини підвіски. Універсальні насадки Стяжки дозволяють стягувати пружини різного діаметра. Стяжка пружин може застосовуватися як професійного, так приватного користування. Гідравлічне стягування пружин заощаджує час роботи більш ніж на 50 %, порівняно з механічними стяжками.
Стяжка пружин T01402 AE&T стаціонарна обладнана стійкою у зборі для того, щоб стискати пружину на розпірці. Розпірка включає подовжений прямий елемент, що має основу і верхні гнізда для кріплення пружини.
Переваги:
- Спеціально адаптований для роботи з амортизаторами та пружинами компресорів.
- Виготовлений із високоякісних матеріалів з надійною герметизацією, що запобігає витоку масла.
- Легке керування однією людиною без зайвих зусиль, що спрощує процес обслуговування.
- Гідравлічний пружинний компресор обладнаний педаллю для безпечного використання, що дозволяє економити час та енергію.
- Підходить для розбирання та складання стійок легкових автомобілів, квадроциклів, мікроавтобусів та іншої техніки, що робить його універсальним рішенням для автомобільних майстерень та сервісних центрів.
Гарантія 1 рік від виробника
Комплектація:
- Знімач пружин гідравлічний - 1 шт
- Інструкції користувача - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AE&T |
| Країна виробник | Угорщина |
| Максимальне зусилля | 1 т |
| Кількість захоплень знімача | 2 |
| Максимальна глибина захоплення | 590 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 550 мм |
| Робочий хід поршня | 400 мм |
| Вага | 26.7 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 799 ₴

