Характеристики крана-знімача гідравлічного LEIST:
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Вбудований гідравлічний насос | так |
| Опірні стійки на колесах | так |
| Телескопічна висувна стріла | так |
| Підйомний гак на ланцюгу | так |
| Вага | 95 кг |
Особливості:
- Кран володіє розбірною конструкцією, що полегшує його перенос та дозволяє встановлювати його в різних місцях, включаючи гаражі та майстерні.
- Завдяки поворотним заднім колесам кран легко маневрує в обмежених просторах, що дає змогу зручно переміщати вантажі в будь-якому напрямку
- Металеві ролики зверху забезпечують надійну опору та стабільність при підйомі вантажів, а гідроциліндр з перевантажувальним клапаном допомагає уникнути можливого перевантаження.
- Кран обладнаний 4 позиційною рукою, яка дозволяє фіксувати стрілу в різних положеннях для оптимального підняття вантажів.
- Опускний клапан з ручним важелем забезпечує просте і зручне управління підйомником, що робить процес підйому вантажів легким і безпечним.
Призначення
Цей міцний двигунний кран незамінний при закручуванні блоків двигунів. Він підходить для легкого та швидкого підйому та маневрування важких вантажів. Довжина телескопічного підйомника регулюється (107-160 см) і в залежності від довжини витримує навантаження до 2000 кг. Моторний кран легко складається і має запобіжний клапан для запобігання перевантаження. 6 міцних поворотних коліщаток висотою 12 см, на відстані 88 см один від одного, дозволяють легко маневрувати в майстерні або гаражі.
Максимальна висота підйому становить 270 см, коли підйомний важіль висунутий до упору та зафіксований в останньому отворі (1/2 тонни). Мінімальна висота підйому 148 см.
Гарантія 1 рік від виробника
Комплектація:
- Гідравлічний кран - 1 шт
- Інструкції користувача - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leist |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота колони | 1680 мм |
| Виліт стріли | 1600 мм |
| Довжина лап | 470 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 2700 мм |
| Вага | 95 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 5 889 ₴





